Презентація благодійного фонду «МІСІЯ-SOS»

Суббота, 28 Ноябрь 2015, 15:33
 – АФИША

3 грудня у ресторані «Княжий град» відбудеться презентація благодійного фонду «Місія-SOS», на меті якого благодійна ціль – здоров’я української нації.

МиссияSOS

Враховуючи нестабільну ситуацію в країні, нагальним постає питання боротьби з алко- та наркозалежністю. Викорінення цієї соціальної проблеми можливе завдяки відкриттю реабілітаційних центрів для тих, хто потрапив у клітку, створену ґратами алкоголю та наркотичних засобів. Саме тому був створений благодійний фонд «Місія-SOS».

В рамках презентації фонду пройде аукціон від українських дизайнерів: Лілії Маріної бренд «Кошка», «Pilkins», Наталії Гордополової бренд «NATAGO», Олени Бернацької бренд «HELENBER» та фотовиставка за участі українських селебріті «Життя без залежності».

Серед відомих українців, які долучилися до фотопроекту: Габріелла Массанга, Аліса Савинська, Наталія Валевська, Наталія Бучинська, Сергій Гладир, Марія Яремчук, Артем Мех, Сергій Сисуєв, Анна Добриднєва, Олена Бернацька, Андрій Кіше, Симона Бородіна та Олексій Аккерман, Василь Бондарчук, дует «Анна-Марія».

Голова благодійного фонду Наталія Ткаченко-Ритвина зазначає: «Алкоголізм та наркоманія, як і війна, щорічно забирають тисячі життів, розлучають сім’ї, впливають на демографічну ситуацію в країні. Ми не повинні закривати очі на цю проблему та відкидати факт її існування. Уникаючи розмов про існування такої проблеми, ми показуємо свою соціальну незрілість».

Поделиться Поделиться ~ Твитнуть Поделиться
Автор
Ирина Kitten
Ирина Kitten

Рассказывайте о нас друзьям, приглашайте на мероприятия, и не обижайте котиков! =)

Комментарии

ИМЕНИННИК дня

Настя Каменских (NK)
Настя Каменских (NK)

4 мая, свой день рождения отмечает популярная певица Настя Каменских (NK)!

Обворожительной, стильной и целеустремлённой Насте, сегодня исполняется 33 года!

От всей души поздравляем, и желаем имениннице исполнения всех её самых заветных желаний!

С Днём Рождения!

LOOK дня

Look_Дня_117

Наш выбор на сегодня!

ВИДЕО дня

MONATIK & Вера Брежнева — "ВЕЧЕРиНОЧКА" (Official Video)
MONATIK & Вера Брежнева — "ВЕЧЕРиНОЧКА" (Official Video)
«Tatariv Deluxe»
Kotik by Kotik
Smile
Cocktail - светский журнал
AJpr
UP