Desire.Sense.Love: у Києві розповіли про гармонію, лібідо та вплив у стосунках

Пятница, 18 Февраль 2022, 18:55
 – НОВОСТИ

Нові обличчя, щирі емоції та багато слів про кохання: у столиці відбувся івент Desire.Sense.Love

19

Нещодавно у центрі Києві, в кафе “Шепіт”, всеукраїнське онлайн-видання LeMonade провело святковий та інформативний захід Desire.Sense.Love до дня закоханих. Спікерами заходу виступили: гештальт-терапевт Леся Сологуб, коуч Анна Булгакова та нутриціолог Віта Грінько.

Три години пролетіли за секунду. Нові обличчя, багато знайомств т а таких красивих учасників.

Коуч Анна Булгакова розсекретила, як правильно вибудовувати стосунки, у чому сила конфліктів у парі та прохань про увагу. Вона зауважила, що чимало жінок впевнені, що чоловік повинен сам здогадатись, чого хоче жінка. Насправді ж, секрет гармонії в стосунках — вміння доносити свої потреби та знати як задовольнити потреби іншої людини.

Гештальт-терапевт Леся Сологуб  розповіла, що часто проблеми стосунків виникають саме через нездатність партнерів усвідомлювати свої емоції, відповідно не помічати свої невербальні посили, і, звичайно ж, пропускати невербальні посили іншого. Діалог завжди має на увазі контакт. А якісний контакт між людьми вимагає наявності сигналів, що партнери чують і помічають один одного.

Ведучою вечора стала прекрасна Діана Швидун.

Партнерами виступили кафе “Шепіт”, хімчистка UNMOMENTO, одяг Fayna, фотостудія 712 Studio, екосумки Anastasia, студія LFK Love Face Культура, сири ТМ “Pastourelle”.

Крім подарунків від партнерів, було знайомство із нутриціологом Вітою Грінько, яка розповідала про зв’язок харчування та низького лібідо. Вона впевнена, що потрібно розуміти, що функція продовження роду не найголовніша в організмі, тому без неї ми можемо вижити, тому якщо щось в організмі відбувається, то лібідо легко може знижуватися.

Інформаційна підтримка: LeMonade.style, Тайны Звезд, журнал Еnjoying club, Lucky Ukraine, TuT-Ua.com, VTrendi. сайт Kitten News.

Захід проходив відповідно до вимог МОЗ України.1234Irina KittenСергій КостецькийМайя Габрук78Діана ШвидунВіта ГринькоАнна БулгаковаВікторія КурановаЛідія ТропманЛеся Сологуб1091213Олена ФеофановаОлена ФеофановаМар'яна ЧикалоОля Фільова6

Поделиться Поделиться ~ Твитнуть Поделиться
Автор
Ирина Kitten
Ирина Kitten

Рассказывайте о нас друзьям, приглашайте на мероприятия, и не обижайте котиков! =)

Комментарии

ИМЕНИННИК дня

MARUV
MARUV

15 февраля, свой день рождения отмечает популярная певица - MARUV!

Эпатажной и яркой артистке, сегодня исполняется 31 год!

От всей души поздравляем, и желаем имениннице исполнения всех её самых заветных желаний!

С Днём Рождения!

LOOK дня

Look_Дня_127

Наш выбор на сегодня!

ВИДЕО дня

Jennifer Lopez - On My Way (Marry Me) (Official Video)
Jennifer Lopez - On My Way (Marry Me) (Official Video)
«Tatariv Deluxe»
Kotik by Kotik
Smile
Cocktail - светский журнал
AJpr
UP