Аліна Палій презентувала нове відео на композицію «Зодіак»

Понедельник, 01 Апрель 2019, 22:41
 – НОВОСТИ

Днями співачка Аліна Палій презентувала на головному музичному телеканалі України «М1» один з найвідвертіших відеокліпів за всю історію своєї творчої діяльності.

Аліна Палій Зодіак 11

Трек під назвою «Зодіак» облетів практично всі радіостанції країни, звучав і продовжує звучати на топових хвилях, а з недавнього часу вперше на телеекранах з'явився ще й відеокліп.

«Для мене це не просто чергова відеоробота? - розповідає Аліна. - Для мене це шматочок особистого, втіленого в красивому зображенні. Мені настільки хотілося показати всю чуттєвість пісні, що я готова була піти на експеримент. Такою відвертою я не була ще ніколи. Але під словом «відвертою» не варто сприймати буквальне значення, я показала відвертість своєї душі за допомогою тіла, жестів і тандему зі своїм партнером. А ще в кліпі мені хотілося стати ближче до людей, використавши зоровий контакт. Через об'єктиви камер я намагалася дивитися прямо в очі. Хотілося максимально передати саме емоцію, тому в даному відео так багато великих і середніх планів».«Зодіак» - один з найвідвертіших відеокліпів за всю історію творчої діяльності співачки

Хотілося б відзначити, що Аліна є не тільки виконавцем, але і автором своїх власних пісень. «Зодіак» не став винятком. За словами артистки він був написаний про реальні почуття й емоції, які вона колись пережила і в які вірить, не дивлячись ні на які обставини.

«У цю пісню я вклала віру в любов, долю, закономірність і існування справжньої другої половинки для кожного на цій планеті. Мій «Зодіак» про те, що, де б ти не був, які б обставини не складалися на шляху, твоя доля тебе знайде. Якщо говорити простою людською мовою: зірки рано чи пізно все одно зійдуться, і кожен обов'язково зустріне своє щастя?» - поділилася Аліна Палій.

Відомо, що зйомки кліпу неодноразово переносилися. Змінювалися локації, ідеї і обставини. Але після тривалих підготувань було прийнято рішення не переповнювати картинку різними сюжетами і зміною декорацій, а показати справжні почуття за допомогою світлових ефектів і емоцій акторів.

Відео на пісню «Зодіак» вже доступно для перегляду на всіх музичних платформах.Аліна Палій Зодіак 6Аліна Палій Зодіак 1Аліна Палій Зодіак 2Аліна Палій Зодіак 5Аліна Палій Зодіак 7Аліна Палій Зодіак 8Аліна Палій Зодіак 3Аліна Палій Зодіак 9Аліна Палій Зодіак 10

Видео

Поделиться Поделиться ~ Твитнуть Поделиться
Автор
Ирина Kitten
Ирина Kitten

Рассказывайте о нас друзьям, приглашайте на мероприятия, и не обижайте котиков! =)

Комментарии

ИМЕНИННИК дня

Леся Никитюк
Леся Никитюк

19 октября, свой День рождения отмечает популярная украинская телеведущая - Леся Никитюк!

Талантливой, лучезарной, и трудолюбивой Лесе, сегодня исполняется 33 года!

От всей души поздравляем, и желаем имениннице исполнения всех её самых заветных желаний!

С Днём Рождения!

LOOK дня

Look_Дня_119

Наш выбор на сегодня!

ВИДЕО дня

THE HARDKISS - "Все було так" (Official Video)
THE HARDKISS - "Все було так" (Official Video)
«Tatariv Deluxe»
Kotik by Kotik
Smile
Cocktail - светский журнал
AJpr
UP