Моделі, вдягнуті у вбрання з презервативів, з’явились на подіумі під час Міжнародного дня презерватива

Среда, 08 Февраль 2017, 18:47
 – FASHION

Унікальні моделі одягу на тему безпечного сексу від фешн-дизайнера Олексія Залевського були презентовані в рамках Ukrainian Fashiоn Week.

ZALEVSKIY UFW 11

Під гаслом «Завжди в моді» Фундація АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine традиційно привернула увагу до необхідності подолання епідемії ВІЛ/СНІДу та відзначила Міжнародний день презерватива.

«Завжди в моді» — глобальна кампанія AHF, що включає проведення Міжнародного дня презерватива у 39 країнах світу. Презерватив має стати незмінним атрибутом сучасної людини, адже зараз основним шляхом передачі ВІЛ є саме статевий шлях (62%). Ми хочемо зробити презерватив модним та доступним, тому під час Ukrainian Fashiоn Week розповсюджуємо понад 20 тисяч презервативів, а також проводимо тестування на ВІЛ», — зауважив Сергій Федоров, голова Представництва Фундації АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine.

П’ять моделей одягу, виготовлені із 5000 презервативів Love та Durex стали справжнім посланням від фешн-дизайнера Олексія Залевського. Таким чином, на своєму дефіле Олексій проголосив, що презервативів не варто соромитись, а використання презервативів у прямому сенсі є модним трендом.

«UFW — це подія, що є законодавцем модних тенденцій в країні. Я хочу, аби презервативи стали модним трендом в Україні, і тому із задоволенням приєднуюсь до Міжнародного дня презерватива, а відтак – до подолання епідемії ВІЛ/СНІДу», — наголосив Олексій Залевський.

Попри низьку собівартість виробництва, ціна на презервативи в Україні достатньо висока. З метою попередження епідемії ВІЛ/СНІДу, уряди деяких країн вже закуповують та розповсюджують презервативи серед певних груп людей, наприклад жінок секс-бізнесу, наркозалежних чи ЛГБТ-спільнот. В Україні ж наразі безкоштовно отримати презервативи можна лише від міжнародних організацій. Сьогодні презервативи в Україні коштують від 10 гривень, середня ціна — 30 гривень, тому, на думку організаторів, вони стають недоступними для багатьох українців.

«Ми щороку робимо презервативи все більш доступними і поширюємо їх серед людей безкоштовно. За 4 роки ми поширили в Україні майже 2 мільйони презервативів, — каже Зоя Шабарова, керівник Європейського бюро AHF. — Але сьогодні ми закликаємо уряд України у рамках програм подолання епідемії ВІЛ/СНІДу почати закуповувати та розповсюджувати презервативи з метою профілактики інфікування на ВІЛ. Безкоштовні презервативи повинні бути широко доступні для тих, хто не може дозволити собі за них заплатити; а також у всіх закладах охорони здоров'я, що надають послуги вразливим до ВІЛ групам».

Також Фундація АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine презентувала екстравагантну інсталяцію на тему безпечного сексу, присвячену Міжнародному дню презерватива. Автором нестандартних арт-об’єктів виступив також Олексій Залевський. Інсталяція разом з іншими активностями, як от експрес-тестування на ВІЛ, майстер-класи з правильного надягання презервативів, лекції з безпечного сексу, роздача презервативів розгорнулись в Креативному просторі AHF Ukraine у рамках Українського тижня моди (UFW).

Символічну естафету з профілактики ВІЛ/СНІД Київ передасть Нью-Йорку, де під час Нью-Йоркського тижня моди (з 9 по 16 лютого) також розгорнуться активності від AHF. Під спільним гаслом «Завжди в моді» («Always in Fashion») модники України та США об’єднаються в протидії епідемії ВІЛ/СНІДу.

ZALEVSKIYUFW2
ZALEVSKIYUFW1
ZALEVSKIYUFW3
ZALEVSKIYUFW4
ZALEVSKIYUFW5
ZALEVSKIYUFW6
ZALEVSKIYUFW7
ZALEVSKIYUFW8
ZALEVSKIYUFW9
ZALEVSKIYUFW10
ZALEVSKIYUFW11
ZALEVSKIYUFW12
ZALEVSKIYUFW13
ZALEVSKIYUFW14
ZALEVSKIYUFW15
ZALEVSKIYUFW16
ZALEVSKIYUFW17
ZALEVSKIYUFW18
ZALEVSKIYUFW19

Видео

Поделиться Поделиться ~ Твитнуть Поделиться
Автор
Ирина Kitten
Ирина Kitten

Рассказывайте о нас друзьям, приглашайте на мероприятия, и не обижайте котиков! =)

Комментарии

ИМЕНИННИК дня

MARUV
MARUV

15 февраля, свой день рождения отмечает популярная певица - MARUV!

Эпатажной и яркой артистке, сегодня исполняется 31 год!

От всей души поздравляем, и желаем имениннице исполнения всех её самых заветных желаний!

С Днём Рождения!

LOOK дня

Look_Дня_127

Наш выбор на сегодня!

ВИДЕО дня

Jennifer Lopez - On My Way (Marry Me) (Official Video)
Jennifer Lopez - On My Way (Marry Me) (Official Video)
«Tatariv Deluxe»
Kotik by Kotik
Smile
Cocktail - светский журнал
AJpr
UP